תאורת גינה

תאורת גינה 2019-10-27T12:49:55+02:00

מהי תאורת גינה?

יש לעשות הפרדה בין תאורת נוי שמטרתה להאיר את הצמחים “וללטף” אותם עם “נגיעות” של אור לבין תאורה מאסיבית שמטרתה להאיר באופן משמעותי את חלל הגינה. בכדי להאיר את הצמחים כדאי לבחור בתאורת דוקרנים שניתן לשלבם בתוך הצמחייה כמוכן הדוקרנים עם מנורה מתאימה יכולים לתת תאורה רחבה לעצים גבוהים.

תאורת גינהבמקביל לתאורת הנוי כדאי להתקין תאורת פרוז’קטור מטללייט לטובת הארת חלל הגינה באופן משמעותי. ישנם גם את העמודים שלרוב מתאימים לכניסות של בית אך גם ניתן לשלבם במסגרת הפנימית של הגינה.

מומלץ שההדלקות יהיו מפוצלות כמה שיותר ושתהיה שליטה לכל אזור בנפרד לטובת חיסכון בחשמל וגם בכדי שלכל תאורה יהיה את השימוש הנכון בזמן הנכון.

עיצוב תאורה לגינה

אחד המרכיבים החשובים ב-עיצוב הגינה היא התאורה, בעזרת התקנת תאורה בצורה מושכלת ניתן לשוות לגינה את המראה שעליו חלמתם, התאמת תאורה לגינה הוא מלאכתה של חברת אודי ודורית.

היצע אמצעי התאורה לגינות עלה בשנים האחרונות בצורה משמעותית, עם בעבר הורגלנו למצוא דגם אחד או שתיים של מנורות המסוגלות לעמוד בתנאי מזג האוויר מחוץ לבית הרי שכיום ניתן ליהנות מעשרות דגמים בעיצובים, גדלים וצבעים שונים.

התאמת תאורה לגינה היא משימה מאתגרת הדורשת ידע, חזון ומעוף. אנו מתמחים במכירה והתקנה של תאורת גינה.

סוג התאורה שישמש אותנו בגינה חייב להיקבע עוד בטרם תחילת העבודה בגינה מהסיבה הפשוטה שנדרשת הכנת תשתית לתאורה, עובדה זו מחייבת לראות את התמונה הגדולה עוד בטרם הפכתם רגב אחד של אדמה.

בעזרתה של תאורה נכונה ניתן להפוך גינה קטנה לגדולה, גינה משעממת למעניינת וכמובן גינה חשוכה למקום מפגש ביתי אהוב.

חברת DU Garden מתמחה בשיווק, מכירה והתקנה של תאורת גינה, החברה מציעה ללקוחותיה חבילת פתרונות תאורה בהתאמה אישית לגינה שבבעלותם, כל אמצעי התאורה אותם מציעה החברה הינם בטיחותיים ועומדים בכל התקנים הנדרשים.

לשירותים מקצועיים ומידע נוסף בתחום תכנון ועיצוב גינות צרו עימנו קשר בטלפון:
077-6707426,
או השאירו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם!

שינוי גודל גופנים
WhatsApp chat