דקים ועבודות עץ

//דקים ועבודות עץ
דקים ועבודות עץ 2018-12-30T12:24:07+02:00

דוגמאות לדקים מעץ

דוגמאות לפרגולות עץ ועוד..

דקים ועבודות עץ – טרנדים חמים בעיצוב הבית

אחד הטרנדים הבולטים בעיצוב הבית והגינה בשנים האחרונות הוא השימוש בדקים, העלייה במחירי המים בשילוב הרצון לחסוך במשטחי דשא קיימים הפכו את הדקים לפתרון האולטימטיבי לכל מי שמעוניין לשמור על מראה גינה מעוצב ואטרקטיבי.

הדקים הם למעשה משטחי עץ המותקנים מעל שטחים פתוחים בגינת ביתנו, מגוון העצים שבהם עושים שימוש בבניית דקים הוא רב, בחירת העץ המתאים תלוי בדרישות העיצוביות של הלקוח, בין סוגי העץ הפופולאריים ניתן למנות את התיק הבורמזי, האיפאה, האורן ועוד…

בשנים האחרונות ניתן להזמין דקים העשויים משילוב של עץ וחומרים פולימרים מתקדמים, דק מסוג זה נקרא פולידק והוא מביא איתו יתרונות רבים.

מה הדרישה מהדקים?

הדרישה העיקרית מהדקים הוא עמידות גבוהה לתנאי מזג האוויר המשתנים. חום הקיץ והקור השורר בחורף פוגעים בצורת העץ, במטרה ולשמור על הדק חשובה בחירת סוג העץ ממנו הוא עשוי ולאחר מכן התחזוקה השוטפת הכוללת ניקוי וציפוי העץ אחת לתקופה.

סרטון – עבודות הדקים שלנו

לדוגמא עץ האירוקו, סוג עץ נפוץ זה מגיע אלינו היישר מן היערות הטרופיים של מזרח אפריקה, עץ האירוקו מצטיין בחוזק רב והעמידות גבוהה כנגד פגעי מזג האוויר ומזיקים שונים, עץ האירוקו נחשב לקשה אך עיבודו נעשה בקלות יחסית, עץ האירוקו מכיל שמן טבעי אשר שומר עליו לאורך זמן.

אודי ודורית מתמחים במכירה והתקנה של דקים בחיפה, בקריות ובכל מקום שתחפצו…

במסגרת עבודתם מספקים אודי ודורית ללקוחותיהם רצפות דקים איכותיות הנבנות מעצים חזקים ובתנאי גימור מושלמים.

אורי ודורית מציעים ללקוחותיהם מגוון רחב של עבודות מעץ, מקצועיותם וכישרונם של אודי ודורית קיבעו את מעמדם כספקי עבודות העץ המובילים בחיפה ולרשותם רזומה עשיר של אלפי לקוחות מרוצים.

דקים ועבודות עץ – טרנד התופס תאוצה

טרנד עיצובי התופס תאוצה בשנים האחרונות הוא שימוש בדקים לחיפוי הרצפה, הדק מוסיף יוקרה והדר לחדר בו הוא נמצא וכן מספר יתרונות נוספים, דקים ועבודות עץ דורשים ידע וניסיון, דק שהותקן בצורה מקצועית יאריך חיים וישרת את בעליו נאמנה.

בפני כל אחד המעוניין לשלב עבודות עץ ודקים בביתו עומדת הבחירה בין שימוש בעץ מלא או בתחליפי עץ.

העץ המלא נחשב לאיכותי מבין השתיים, סוגי העץ הפופולאריים הם אורן, אלון, אגוז ומספר סוגים אקזוטיים נוספים, כל סוג עץ מביא איתו צבעים ומרקמים האופיניים לו, שחמוש בעץ טבעי דורש תכנון מדויק של עיצוב בחדר לקבלת התאמה מלאה.

עץ כתחליף משתלם

תחליפי עץ הם האלטרנטיבה הזולה יותר עבור כל מי שמעוניין לשלב עבודות עץ בביתו, תחליפי העץ הם למעשה שאריות נסורת עץ שעובדה לחומר קשיח וצופתה בשכבה דקה של עץ, את תחליפי העץ ניתן להשיג במגוון רחב של צבעים ומרקמים כולל מראה של עץ אמיתי.

דקים ועבודות עץ בחיפה הם תחום מומחיותה של חברת DU Garden, החברה מציעה שירותי עיצוב גינות בדגש על עבודות עץ ודקים כמשלימים למראה הסופי של הגינה.

לשירותים מקצועיים ומידע נוסף בתחום תכנון ועיצוב גינות צרו עימנו קשר בטלפון:
077-6707426,
או השאירו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם!

שינוי גודל גופנים
WhatsApp chat