גינה ארץ ישראלית

//גינה ארץ ישראלית
גינה ארץ ישראלית 2019-10-27T12:47:45+02:00

גינה ארץ-ישראליתייחודיות גינות בסגנון ארץ ישראלי

בגינון הים תיכוני ישנו מוטיב של שתילה צפופה בקווים לא ישרים בניגוד לסגנון הארופאי שניתן לראות זאת למשל בגני הבאהים בחיפה.

בסגנון ים תיכוני (ארץ ישראלי) ניתן יהיה לראות מגוון רחב של שיחים או בני שיח המשולבים בגבהים שונים יחד עם עצי הדר למשל ותבלינים המעניקים לגינה ערבוב של פריחות וריחות משתנים לאורך השנה.

ישנם שיאמרו שהמראה אינו מסודר ואף מבולגן ,אך זו הייחודיות של הסגנון הים תיכוני ,גנים שגם אם לא מבצעים גיזום באופן סדיר בכל חודש עדיין הגן ישמור על יופיו וייחודו ,ואף ניתן להגדיל לעשות ולבצע גיזום ידני באופן לא ישר .

גינות ארץ ישראליות

עיצוב גינה ארץ ישראלית מביא את ניחוחות הטבע הישראלי ישירות לפתח ביתנו, ריח התאנה, טעם המרווה ומראה הפריחה המרשים של כליל החורש הם רק חלק מהצמחים הארץ ישראלים המאפיינים את מדינתנו, שילוב צמחים אלו בגינת הבית תורמים רבות למראה הגינה והאווירה אותה היא משרה על המתארחים בה.

גינה ארץ ישראלית היא אחד מעיצובי הגינה הפופולאריים ביותר, עיצוב זה כולל את שילובם של צמחים ארץ ישראלים נפוצים בגינה, הצמחים כוללים צמחי תבלין, עצי פרי וצמחים נוספים המצטיינים ביופי וריח.

עיצוב גינה ארץ ישראלית דורש ידע רב והיכרות עם הטבע הישראלי ומאפייניו השונים.

אודי ודורית מציעים לקהל הרחב עיצוב גינה ארץ ישראלית

עיצוב הגינה נעשה בהתאמה לדרישות הלקוח ולניסיון והידע בו מחזיקים אודי ודורית, התוצאה הסופית המתקבלת היא פיסת טבע ישראלי מאחורי הבית.

גלריית גינות ארץ-ישראליות

לשירותים מקצועיים ומידע נוסף בתחום תכנון ועיצוב גינות צרו עימנו קשר בטלפון:
077-6707426,
או השאירו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם!

שינוי גודל גופנים
WhatsApp chat