תהליך העבודה איתנו

/תהליך העבודה איתנו
תהליך העבודה איתנו 2019-06-11T11:42:47+03:00

שלבי ההתקשרות איתנו

בניגוד לבנייה או שיפוץ בית שאפשר להבין פחות או יותר איך יראה כל אלמנט שנבחר על ידכם עוד בטרם הוכנס לבית, בגינה יש קושי להבין איך הגינה תראה לאחר סיום העבודה בפרט ולאחר מס’ שנים בכלל, ולכן לדעתנו מומלץ לעשות זאת במס’ שלבים עד שמחליטים עם מי תהיו מעוניינים להקים ולתכנן את הגינה וזאת בשל העובדה שכדאי לדעת ולהבין עד כמה שניתן מה אתם אמורים לקבל מהחברה המבצעת.

כידוע אנו החברות המבצעות את עבודות התכנון והביצוע של הגינה מגיעים בשלב האחרון והמסכם ויש שיאמרו החלק הכיפי והאחרון שבבית אך חשוב לומר שכדאי להתייעץ עם בעל מקצוע עוד בשלבים הראשונים של הבנייה והתשתית בכדי להתייחס להכנות שיש לבצע עבור הגינה עוד בתחילת עבודות הבנייה כגון מיקום המחשב ליד נקודת חשמל בתוך הבית והכנה של נקודת מים בקוטר שיספק את הלחצים שהגינה זקוקה, התייחסות לנק’ תאורה, הכנה לבריכת נוי וכו’..

שלבי ההתקשרות איתנו
דוגמא לתוכנית עבודה

אנו נפרט כאן את שלבי ההתקשרות הנהוגים על ידינו ונשמח מאוד להיות אלו אשר יקימו לכם את הגינה:

בפגישה ראשונית אנו נוהגים קודם להקשיב ללקוח לשמוע ממנו איך הוא רואה את הגינה באופן כללי, סגנון הגינה בה הוא מעוניין, נכיר את הגינה ומידותיה, נתייחס למיקום היציאות והכניסות מהבית אל הגינה, נתייחס גם לגבי הכנות התשתית אם קיימות ומה צריך לעשות אם אין כאלו.

היות ויש קושי בשלב הראשון לכמת את הכמויות באופן מדויק ננסה לכמת את הפרויקט באופן כללי ולא מחייב רק בכדי להבין את מידת ההשקעה בה תהיו מעוניינים לבצע את הגינה.

לאחר שאספנו את כל המידע הראשוני ובהתאם לגודל הגינה במידה והיינה קטנה ולא מורכבת אזי יתכן שנוכל לתת הצעת מחיר כבר בסיום הפגישה הראשונה אך במידה והגינה יותר מורכבת תיקבע פגישה נוספת שבה נגיע עם הצעה מפורטת המחולקת לסעיפים ויינתן הסבר פרטני לכל סעיף בנפרד.

בפגישה השנייה כאמור אנו נגיע עם הצעת המחיר הראשונית המפורטת ומחולקת לסעיפים ויינתן הסבר פרטני לגבי כל סעיף בנפרד. בפגישה זו נחל לצייר את הקווים והעיצוב הכללי של הגינה תוך התייחסות לכל ההערות שהועלו בפגישה הראשונה וש”יצופו” בפגישה השנייה רק שהפעם ישנו מחיר כספי יותר מדויק לכל סעיף וניתן להחליט מה מעוניינים לבצע ומה לא.

חשוב לומר שלמעט סעיף הצמחייה שעדיין יישאר פתוח בשלב הזה היות ועדיין לא הוחלט סופית על אופן עיצוב הגינה תינתן אבל הערכה כספית ראשונית לעלות הצמחייה שעלולה להשתנות בהתאם לכמות הכללית והגודל שיחליט הלקוח.

ליתר הסעיפים יהיה מחיר לפי יחידת מידה שתוכפל בהתאם לכמות הסופית שתבוצע בשטח.

לאחר הבנה משוטפת לגבי אופן ביצוע עיצוב הגינה תתקיים פגישה במשתלה בכדי להכיר מקרוב את סגנון הצמחים האהוב עליכם ולאחר מכן תינתן תכנית עיצוב (לחץ לקבלת דוגמה של תכנית וכתב כמויות) שתנסה לצייר באופן מוחשי את הקווים של הגינה ובמטרה להכין מסמך משותף שאתו נוכל להתדיין ולסכם באופן סופי את עיצוב וביצוע הגינה.

לאחר מסירת התכנית לעיון וקבלת הערות אנו נתייחס ונדאג לתקן את התכנית בהתאם להערות הלקוח. לאחר גיבוש סופי של התכניות יחתום הלקוח על התכנית ואנו במקביל נתקן את ההצעה בהתאם לכתב הכמויות ע”פ התכניות הסופיות ומכאן נישאר להגדיר לוחות זמנים לתחילת עבודה.

הערה: ברור לנו כאנשי שטח שלפעמים ישנם שינויים תוך כדי עבודה ואנו יודעים לתת פתרונות יצירתיים בכדי להתגבר על הפתעות מהסוג הזה אך חשוב להיצמד כמה שניתן לתכנית שהוגדרה מראש בכדי להימנע מוויכוחים מיותרים בהמשך, במקביל אומר שאנו בהחלט מוגדרים כגננים מאוד קפדניים אך מסוגלים להיות גם גמישים לשינויים אפילו תוך כדי עבודה (עד גבול מסוים).

לשירותים מקצועיים ומידע נוסף בתחום תכנון ועיצוב גינות צרו עימנו קשר בטלפון:
077-6707426,
או השאירו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם!

שינוי גודל גופנים
WhatsApp chat