הקמת גינה גדולה

//הקמת גינה גדולה
הקמת גינה גדולה 2018-10-31T17:16:55+02:00

הקמת גינה גדולה – ליצירת גינה מושלמת

אחד הפרמטרים הבסיסיים ב-תכנון ועיצוב גינות, הינו גודל הגינה הנתון. חשוב לדעת שקיים הבדל מהותי בין תכנון גינה גדולה לקטנה, ואנו בהחלט מתחשבים בנתון זה המשפיע על חזות הגינה ומאפייניה.

זאת כחלק מתכנון מוקפד ומקצועי בדרך ליצירת גינה המתאימה לטעמם ולצרכיהם של בעליה. גינה גדולה מעניקה אמנם חופש תכנון ויצירה מרובה, אך גם מציבה אתגרים שיש לקחת בחשבון ולמצוא דרכים לפתרונם.

ראשית, יש לתכנן גינה גדולה כך שעלויות החזקתה יתאימו לתקציב וליכולות של בעליה. את החיסכון בעלויות ניתן להשיג במגוון דרכים, למשל על ידי משטחי תוף, דשא סינטטי, מערכות השקיה מתקדמות, מערכת מים אפורים, או שימוש בצמחים שאינם דורשים הרבה מים כמו צמחייה מקומית.

תכנון נכון של שטחי הגינה

מעבר לכך, יש לתכנן נכון את חלוקת שטחי הגינה על מנת שינוצלו במלואם, ושהגינה תספק מענה שלם ומעוצב לצרכי הדיירים, וגם תשתלב ותתמזג עם חזותו ועיצוב הבית עצמו. אלמנטים אלו כמו בניית דק, הוספת ג’קוזי, מתקן משחקים או כל פריט אחר, דורשים ניסיון מקצועי נרחב.

הידע דרוש כבר משלבי תכנון הגינה ותשתיותיה, וכמובן לצורך ביצוע מוקפד ואיכותי של הפרויקט.

התכנון יוביל ליצירת גינה הרמונית ומרהיבה ביופייה, חסכונית ופשוטה לתחזוקה, וגם הגיונית בעיצובה ונוחה בסידורה עם פינות חמד שונות. כך יקבלו בעלי הבית מרחב נעים ושימושי בחיי היומיום ולצרכי אירוח.

לשירותים מקצועיים ומידע נוסף בתחום תכנון ועיצוב גינות צרו עימנו קשר בטלפון:
077-6707426,
או השאירו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם!

שינוי גודל גופנים
WhatsApp chat