גינה במרפסת שמש

//גינה במרפסת שמש
גינה במרפסת שמש 2018-10-31T18:45:16+02:00

גינה במרפסת שמש – איך מעצבים אותה נכון?

אם אתם אוהבים גינה צבעונית ויפה, כזו שעמוסה בפרחים ובצמחים מסוגים שונים, אתם לא מוכרחים לבחור בבית קרקע. תוכלו למצוא כיום לא מעט דירות בבניינים גבוהים עם מרפסות צמודות, שלכל אחת מהן גינה במרפסת שמש שהיא יצירה של ממש.

איך עושים את זה? הנה כמה רעיונות:

  1. תכנון מקדים – לפני שמתחילים במשימת העיצוב עצמה, חשוב מאד לתכנן היטב מה רוצים לשלב במרפסת ואיך רוצים גם שהיא תראה. גינון מרפסת מצריך התייחסות שונה מעט מזו של הגינון על הקרקע, על האדמה ויש לקחת בחשבון לא מעט פרמטרים, לרבות כיווני אוויר ואור, רוחות, מאיזה חומר עשויה הקרקע (האם רוצים לשלב אדמה, דשא סינטטי או להשאיר את המרצפות כפי שהן) ועוד.
  2. התקציב – כשמעצבים מרפסת שמש כדי ליצור גינה של ממש, חשוב לזכור שהעלויות יכולות להיות גבוהות. יחד עם זאת, אם מתכננים את המשימה הזו נכון אפשר ליהנות מתוצאה מושלמת מבלי לשבור תכנית חיסכון. אחת הדרכים לעשות זאת היא להגדיר תקציב. כמה כסף אתם יכולים להרשות לעצמכם להוציא לטובת עיצוב הגינה שלכם ומהו הסכום המקסימאלי שאתם מוכנים להגיע אליו. ייתכן ותצטרכו להתפשר ולהתגמש מעט בבוא היום.
  3. הצרכים שלכם – האם אתם מתכננים לארח חברים ובני משפחה במרפסת? האם אתם רוצים להשתמש בה רק בימי הקיץ החמים או גם כשקריר בחוץ? מה שטח המרפסת? באיזו קומה אתם נמצאים? על שאלות אלו ועוד, כחלק מהגדרת הצרכים, חשוב שתענו לפני שאתם יוצאים לדרך.
  4. פנייה אל המומחים בתחום – נכון, עיצוב גינות מרפסת אפשרי גם באופן עצמאי, אולם אם רוצים ליהנות מתוצאה איכותית וממראה משגע, כדאי לפנות אל המומחים. אל חברה המתמחה בתכנון ובעיצוב גינות מרפסת, כזו המכירה היטב את האתגרים השונים הכרוכים בעבודה שכזו ויודעת כיצד להתמודד איתם בצורה הטובה ביותר.

זקוקים לשרותיה של חברה המתמחה בשירותי עיצוב גינת מרפסת שמש? תוהים למי לפנות? אודי גינות היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בתכנון ובעיצוב גינות ותשמח לעמוד לרשותכם.

לשירותים מקצועיים ומידע נוסף בתחום תכנון ועיצוב גינות צרו עימנו קשר בטלפון:
077-6707426,
או השאירו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם!

שינוי גודל גופנים
WhatsApp chat