בניית גינה

בניית גינה 2018-10-31T18:46:10+02:00

בניית גינה – השלבים השונים

הקמת גינה חדשה היא משימה לא פשוטה. בין אם זו גינה בעלת שטח עצום ובין אם זו גינה קטנה, יש לקחת בחשבון לא מעט פרמטרים ולתכנן את העבודה בקפידה. איך זה עובד ומה כלול בפרויקט שכזה? הנה:

היכרות עם צרכי הלקוח והתקציב שלו

ישנן כיום לא מעט חברות המציעות שירותי בניית גינות. חברות אלו מכירות היטב את האתגר הרב שבתכנון ובהקמת גינות ופועלות בהתאם לכמה שלבים כדי להגיע לתוצאה הרצויה. תהליך העבודה עצמו מתחיל בהיכרות עם צרכי הלקוח וגם עם התקציב שלו. עלות הקמת גינה נקבעת בהתאם לגודל השטח ולאלמנטים הלוקחים בכך חלק. הגדרת התקציב מראש עוזרת לחברה האחראית על הפרויקט להתנהל נכון ולהיצמד לסכום הכסף, שאותו יכול הלקוח להשקיע לטובת העבודה הנדרשת. בנוסף, נלקחים בחשבון גם צרכיו. האם הגינה אמורה לשמש משפחה גדולה או אולי זוג? האם הגינה נמצאת על הקרקע או שזו גינה במרפסת שמש? הבנת צרכי הלקוח עוזרת לחברה לפעול נכון ולכוון את צעדיה בהתאם.

בחירת האלמנטים השונים

כאשר בוחנים כמה עולה להקים גינה מגלים כי המחיר נקבע, בין היתר, גם בהתאם לאלמנטים שמשלבים בה. תהליך בניית הגינה כולל בחירת האלמנטים השונים, כמו צמחייה, דקים, תאורה וקישוטים שונים שייקחו בכך חלק, כשכל אלה יחדיו הם אלה שייצרו את המראה המתבקש. בחירת האלמנטים נעשית בהתאם למראה שרוצים להשיג וגם לאווירה שבה מעוניינים. חשוב כמובן שלא להעמיס באלמנטים רבים מדי, שכן בסופו של דבר, גינה אמורה להיות גם פונקציונאלית ולא רק יפה.

התייחסות לתנאי השטח

בניית הגינה דורשת גם התייחסות לתנאי השטח. הדבר רלוונטי במיוחד כאשר בוחרים צמחייה חדשה. האם המקום מואר או מוצל? האם הגינה חשופה לרוחות חזקות? התייחסות לנקודות אלו ואחרות עוזרת בתכנון נכון וביצירת גינה שמתאימה למקום וגם לשוהים בה.

כאן בשבילכם!

רוצים לעצב מחדש את החצר שלכם? איכות, סטייל וגם התאמה מלאה לצרכים שלכם הם פרמטרים שאתם לא מוכנים להתפשר עליהם? אודי גינות היא בדיוק מה שאתם מחפשים.

החברה מתמחה בתכנון ובעיצוב גינות ומציעה לכם מענה מדויק ואיכות ללא פשרות.

לשירותים מקצועיים ומידע נוסף בתחום תכנון ועיצוב גינות צרו עימנו קשר בטלפון:
077-6707426,
או השאירו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם!

שינוי גודל גופנים
WhatsApp chat